Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Új vízvezetékrendszert mennyib...

Új vízvezetékrendszert mennyibe kerül kiépíteni?

Figyelt kérdés
Komárom- Esztergom megye, 60 m2 területű ház. 1 kád, 1 mosdó, 1 wc, 1 mosogató. ( fürdő és konyha közötti táv kb 3m ). Újra vezetékelésére tudnátok adni egy irányadó árat?-csonktól mérve, ami kb 15m. Köszönöm
2018. júl. 27. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Viszonyitasi alapnak: 70nm-es panelban pesten nekem 150-ert cserelnek minden csovet + uj kiallas a mosogepnek a konyhaban (100ezer a munkadij + 50ezer anyagkoltseg/bontas/sitt/kutyafule).
2018. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pestet nem lehet hasonlitani vidékhez.Ott m inden 2-3 x a.

Vidéken kb 4 ezer körül mozog az épitőipari szakmunkások óra bére .Bele értve a szerelvényeket is,800 ezer-1 millkára lehet számitani .

Nem tudom külön venni a fűtés kiépítésétől,meg volt még gáz szerelés is,vagy 20 m hosszan.A kazán is közel 300000 ezer.

A végösszeg így 2 milka körüli lett.

Ha magad ásod ki a 15 m t,vagy bármiben segédkezel is,nem garantálom hogy olcsóbb lesz .

2018. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezert irtam, hogy viszonyitasi alap, ebbol ki lehet indulni, osztani-szorozni, stb...
2018. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!