Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Drága vagy olcsó?

Drága vagy olcsó?

Figyelt kérdés
Adott egy 4,5x4,5 méteres szoba ami tavaj volt vakolva. Idén szeretnénk kigletteltetni és kifestetni. Teljesen ki kell glettelni a falakat és a plafont is illetve színre kell festeni. A festő 30.000 ft-ért vállalta el. Szerintetek ez jó árnak számít vagy drága?
2018. júl. 1. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Potom , de a csiszolás glettelés nagy macerás meló és festés csak hab a tortára . Ettől csak drágábbat találsz , ha más is ajánlotta a szakit fogadd el .
2018. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jó ár... inkább olcsó ha, ennyiből szépre megcsinálja!
2018. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a szobában gyakorlatilag 70 négyzetméter glettelendő felület van.


30 ezer forint NAGYON kevés érte. Szerintem legtöbb festő 100 ezerért sem vállalná el.


Neki a festés a fő foglalkozása, vagy más munka mellett csinálja ezt?

2018. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Mostmár azért jobban átlátom az árakat.
2018. júl. 2. 09:48
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem az anyagköltség se nagyon jön ki belőle. De lehet hogy jut egy pizzára.
2018. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az anyag költség 15 ezer ft volt. Ez a 30 csak a munkadíjat foglalja magába.
2018. júl. 4. 22:10
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
Számold ki négyzetméterre a glettanyagot és festéket. A glett legtöbbször nem 1 mm hanem több. Talán a festék így saccra kijönne.
2018. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!