Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » MTD fű nyírómnak mi lehet a...

MTD fű nyírómnak mi lehet a baja azon kívül hogy MTD?

Figyelt kérdés

Mi a panasz: Következő dolog történt, valamelyik idióta (én) keveréket öntöttem bele, mert szép tiszta benzin színe volt, se zöld se piros, szóval elindítottam levágtam vele úgy kétszer a füvet. Többet el se indult. Oké. Szedjük szét, karbi le, kipufogó le, szelep fedél le, hengerfej le, szép kormos szeleptányérok. letisztítottam/kitakarítottam mindent, karbit is azon belül a fúvókákat is. Össze raktam mindennel együtt. Minden föl raktam. Oké kétszázas vérnyomás, rángattam rángattam, fehér füst, benzin szaga van. Nem indul sehogy se. Hát mi tévő legyen gondolom magamba, oké! Berántó szerkezet le, műanyag borítás le, léghűtés szélén egy fél lap mozog arra van felrakva egy mágnes ami adja a jelet a gyújtó cuccnak, (szikra van) lecsiszoltam azt a fém felületet. Berántó szerkezet vissza, Berántom, pufog kettőt egymást után oké semmi koksz amit kivágna, nem indul...

Kérdésem: Mi a jó istent csináljak vele azon kívül hogy felgyújtaná, mert az lesz. Előre köszi a válaszokat!


2018. máj. 30. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikori és ennyiért adod el így ebben az állapotban ?
2018. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DOM: dec.2009 van ráírva szóval biztos ha van annyi idős, műanyag házas, régi már rajta minden. Tervezem az eladást, szerintem nincs neki nagy baja, de viszont elfárad hamar. De ha mondok egy árat azért senkiért se fogja el. Inkább szeretném megcsinálni és úgy eladni, Ha elmegy. Képeket küldök e-mail-re
2018. máj. 30. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

A keveréket el kell távolitan minden honnan.Tiszta benzinnel feltölteni,aztán inditani.Ha nem indul,gyertya ki,párszor megrángatni.Aztán jöhet az inditás,ahogy régen is szoktad .Lehet olyan ,hogy már össze vissza lett döntögetve ,és olaj is kerülhetett a hengerbe .Ezért nem índul.

Elindulás után pár percig nagy füstöt is nyomhat.

Átmegy szúnyog riasztóba .

2018. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szétszedtem csontra. A keverék már nincs benne, nem döntögettem semerre csak hátra fele ahogy kell. Szelep fedél alatt van olaj de az direkt oda szívja fel. A szivacs benzines ami a szivatónál van de nem olajos. Asszem az baj. Holnap megpróbálom azt amit írtál, gyertya nélkül.
2018. máj. 30. 23:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiszedtem a gyertyát megrángattam de most már valamivel jobban pöffögetett, de nem akart indulni, fehér füst jön elő még mindig.
2018. máj. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!