Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A fafödémet (parasztmennyezet)...

A fafödémet (parasztmennyezet) hogyan lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

A szobám mennyezete fából van és nekem nem tetszik, szeretném eltüntetni, vagy elfedni valamivel.

Hogyan lenne ez lehetséges?


2018. ápr. 26. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem gyönyörű a fafödém, de ha nem tetszik lemázolod valami olcsó mázzal.
2018. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Én telibe lambériáztam
2018. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

A gerendás mennyezet egy külön dizájn elem, amiért sokan még utólag is komoly pénzeket fizetnek.

Ne eltakarni akard (penészedik, rohad) hanem használd ki az adott lehetőségeidet és még fel is dobhatod vele az unalmas helyiséget.

Pl.így:

[link]

[link]

[link]

2018. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem tetszik, tegyél közé kőzetgyapotot-szigetelésböl sose elég-, én utána belécezném,( ha van szintbeni eltérés a léccel kiegyenlíhető) és gipszkarton.
2018. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Talán olcsóbb lenne változtatni az ízléseden!

Mások drága pénzen alakítanak ki hasonló mennyezetet.

Inkább örülj, hogy nem olyan emeletes és izléstelen kockaházatok van mint sokaknak a faluban, akiknek csak az volt fontos, hogy nagyobb legyen mint a szomszédé.

2018. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Föl lehet rá csavarozni vékony OSB vagy rétegelt falemez lapot, amire aztán mehet tapéta is.
2018. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!