Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az akril kád mitől recseghet...

Az akril kád mitől recseghet ha bele lépünk?

Figyelt kérdés

#Káf
2018. márc. 18. 22:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Kérem, egy kicsit szélesebb látókörrel hozzáállni a kérdéshez, ha íly magasröptű választ ad. "

Rendben! Sajnálom hogy nem lehet törölni a válaszaimat, szívesen megtenném.

T.Kérdező!

Szerinted az általad megadott információkból el lehet dönteni?

De nagyon ügyesen megválaszoltad saját magadnak, hogy kinek a költsége lehet. Csak azt nem értem, ha tudod, minek kérdezed!

A 100ezer + kád meg annyira nem "drága", szóval lehet akár alapból gagyi is, meg gyári hibás is!

2018. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha nem levehető előlapos hanem körbecsempézett, akkor elég egy akkora (pl. 4 csempényi) lyukat kibontani, hogy hozzá lehessen férni az aljához és ki lehet javítani.

(Ilyenkor jól jön, az előrelátóan félretett néhány doboznyi csempe.)

2018. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"Az akril kád mitől recseghet ha bele lépünk?"


Pl. meghíztatok.

:)

2018. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#8,#11

Az én általam írtak ötletelgetések. De szerintem ez a szövegkörnyezetből egyértelműen kiderül. Gondolom az is kiderült, hogy nem vagyok szakmabeli. Ahogy nekem is kiderült az egyszerű válasziból, hogy Ön sem az!

Nekem a 100.000.- forint feletti kád drága, még úgy is, hogy nem kenyéren és vizen élünk hóvégén...

De ezeknek a válaszainak így túl sok értelme nincs, ha van ésszerű észrevétele,akkor azt elfogadom. Eddig ugyan nem sikerült összehozni, de még reménykedem!

2018. márc. 19. 16:39
 15/16 anonim ***** válasza:

A kádnál általában megvan, hogyan èrvènyes a gari. Saját láb, körbe x alátámasztás esetleg ( ravaknál tuti), preferált szaki èpíti be. És mèg mindig nincs olyan független cèg aki neked bevizsgálja, a pontos hibát. Csak a gyártó amit mond. Ez a gond az akrilkádnál. És ezèrt vitázhatsz, hogy most, hogyan tovább. Ki mit fizet. Talán minden jó, esetleg alakul mèg pár hètig. Vagy 5-6 èv múlva megreped.

Ezèrt jobb teljes aljában alátámasztani, purral Kinyomni, előtte a kádat telenyomni vízzel, hogy igazodjon.

2018. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15 Köszönöm a válaszod!

A kád már be van szerelve, úgy 7-8 hónapja, kb 1 hónapja indult meg ez a nyikorgás. De egyre hangosabb, ezért is aggódom. És furcsa, mert most néztem a beszerelés képeit, és pont ott nyikorog, ahol a gyári láb alátámasztja...

De már gondoltam arra, hogy megbontom az oldalát, és körbefújom az egész alját púrhabbal! De kicsit tartok tőle, ugyanis a kád ún. hátsó és fal felőli oldalánál gipszkarton álfalak vannak kiépítve. Azokat akár meg is nyomhatja a táguló púrhab.

2018. márc. 19. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!