Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az akril kád mitől recseghet...

Az akril kád mitől recseghet ha bele lépünk?

Figyelt kérdés

#Káf
2018. márc. 18. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól van beépítve ("hibás" az alátámasztás).
2018. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, bizony, olcsó módon malterba rakták beépítő keret helyett.
2018. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gyári lábakra szerelték. A szélei lettek ytong-gal kirakva. Kád és ytong között ytong ragasztó.

Ebből a nyikorgásból lehet nagyobb baj?

2018. márc. 18. 23:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szerencséd egy idő után megreped a kád az állandó igénybevétel miatt. A fentebbi hozzászólónak is igaza van, gányolt beépítés.
2018. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a súlyotoktól... :D Ha nagyon recseg, az gyanús. Én félnék, hogy megreped.
2018. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Alá kell falazni utólag teljesen, aztán a pakolás ès kád közt egy csomó purhabbal kinyomni. Így lesz teljes ès fix alátámasztás.

Remèlem nem Ravak, mert annak a garija nyakatekert ès bizonyíthatatlan.

2018. márc. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A kád m-acryl azalia típusú, 170x105-ös sarokkád. Elég masszívnak tűnt amikor elhoztuk, vastag akryl fallal.

Akkor most bonthatjuk le az előfalát... Az olfal alátámasztás kókányolása miatt recseghet?

Elméletileg erre a kádra 10 év garanciát adott a gyártó, azt hogyan és mire érvényesíthetem? Az előlap bontásának költsége kit terhel?

2018. márc. 19. 07:15
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

"Az előlap bontásának költsége kit terhel?"

Szerinted kit?

Aki carul csinálta meg (már ha biztos, hogy az a baja)!

2018. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz kivitelezès.A mi kadunk ugyanígy van beèpítve de egyáltalan nem nyikorog.
2018. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves #8-as!


Az előfal bontásának és újra építésének költségei terhelheti a gyártót,a beépítőt, ha rossz beépítési anyagot adtam, akkor engem.

Kérem, egy kicsit szélesebb látókörrel hozzáállni a kérdéshez, ha íly magasröptű választ ad.

Nem mindig a szerencsétlen beépítő lehet a bűnös! Nem mindig a munkás ember a pancser! Lehet a gyártó is kókler, bár 100.000.- fölötti kádnál, sajnálnám ha ott kéne keresni a hibát...


A többieknek köszönöm a hasznos hozzászólást !

2018. márc. 19. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!