Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » SEGÍTSÉG KÉNE? 😩

SEGÍTSÉG KÉNE? 😩

Figyelt kérdés
Főként fiatalok (15-20 évesek) válaszát várom, mert teljesen márásra van igénye egy 30 évesnek egy szobában ,mint egy 16 évesnek például. De idősebbeket is meghallgatok természetesen. Felújítunk ezen a nyáron. Egy két szintes házban élünk, mi, a tesómmal leköltözünk. Két opció van, azaz két szoba. Nem tudom melyiket válasszam.. van egy teraszos (azt is fel kell újítani, nincs hozzá semmi, úgy értem asztal, meg hasonlók..) és van egy másik, ami az utcára néz és 4 méterre tőle van a kapu, ahol ki lehet menni az utcára. Az ablak előtt van egy "betonfolyosó" ami a házból, a bejárati ajtótól indul el és kanyarodik el az ablak előtt az utcára. Szerintetek melyik választás lenne ideális? Most a tesómmal ne törődjetek, ez nem azt jelenti, hogy a hobbat választom, csupán kivácsi vagyok, melyik miért jobb. Az első szoba kb. 13 négyzetméter + egy wc és egy gardrób. A második szoba majdnem 13, inkább 12,5 körül van. Melyik jobb, illetve melyiknek mi a hátránya? Mivel rendeznétek be? VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!😁😊

2017. jún. 15. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a teraszos ha megfelelően kizárható a szobából.
2017. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amelyikbe tudom tenni a 3 monitoromat olyan helyre, ahová nem tűz be a nap.
2017. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a teraszos.
2017. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!