Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 1 hónapja tart a földszinten...

1 hónapja tart a földszinten a felújítás . Érte belőle ha szemetet az ablaka alá dobálnám?

Figyelt kérdés
A szemét nem a ledóbóba menne hanem ki az ablaka alá ,ezzel ha befenyítem hatásos lenne? Tudom hogy bunkó ,aljas húzas ,de beteg vagyok a férjem pedig folyton éjszakás.1 hónapja éjjel nappal fúr,farag kivagyunk tőle 2 pec csend nincs .
2017. máj. 31. 13:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most menj le és ezt mondd a szemébe.


Ja, hogy még szólni se mersz neki, hogy zavar, akkor miről beszélgetünk?

2017. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De lett szólva csak szarik rá .
2017. máj. 31. 14:37
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Most 0-24ben csinálja vagy 8-9 körül kezdi?

Napközben simán csinálhatja.

Másrészt tök kultúr módon is neki lehetne kezdeni a dolognak.

Lemész, megkérded, hogy "ne haragudjon, meg tudná mondani hogy kb. meddig fog tartani a felújítás? Csak azért kérdem, mert én magam beteg vagyok, a férjem nem tud aludni, már kimerültek vagyunk, és szeretnénk tudni meddig tart még ez a helyzet"


Ha hiszed ha nem, ezzel sokkat többet érsz el mint agresszív módszerekkel.


Pl. ha hozzám odajön valaki bunkó módon hogy pl. ne zajongjak a fűnyíróval, kiröhögöm, elküldöm a francba és folytatom a munkát. Esetleg még kicsit nagyobb gázt is adok rá.

De ha odajön, szépen megkér, szó nélkül abbahagyom és megkérdem tőle hogy mikor nem zavarok, és megpróbálok kompromisszumos megoldást találni.

Volt már példa mindkettőre.

Ennyi. Emberi kommunikáció.

2017. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Igen meg kellene próbálni emberi hangon velük beszélni.

De mivel ti nem újitottatok fel csak beköltöztetek , én azt veszem ki a szavadból hogy nálatok van egy nagy fokú irigység. Ti nem tudtátok, vagy nem akartátok fel újitani , ők meg megtehetik.

2017. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mekkora idótak vannak itt honnan veszed nagyaszű ,hogy irigykedünk ? A lakás mi szép állapotban vettük csak ki kellet festeni nem volt szükség felujításra .Ki az az idóta aki írígy egy felujításra csak nem magadból indultál ki ?
2017. máj. 31. 16:59
 16/21 anonim ***** válasza:
Jaaaa! Az a helyzet hogy ha ebben a hangnemben, ingerülten adtad elő a mondókádat, akkor NINCS CSODÁLKOZNI VALÓ azon ha $z@rik rátok. Tudok egy jó bosszút! Ha kész lesz, akkor este közlekedj tűsarkúban legalább 1évig. Na akkor majd érzi a törődést. Vagy láss este vendégül egy gyerekcsapatot, hagy futkossanak a lakásban.
2017. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Majd akkor lesztek igazán morcosak ha elkészül és nyomban le is adja az ingatlant,mert csak az volt a célja hogy kaszáljon rajta.

Anno a régi társas házunkban ezt két alkalommal is megkaptuk, egyszer mellettünk lévőt verték szét, egyszer a felettünk lévőt. Az egyik lakást azonnal adták tovább, a másikban laktak szűk egy évet.

Bevallom őszintén én sem igazán értem azokat az embereket, akik egy társasházi lakást megvesznek és rommá verik, miközben a többi ember nyugalmát hónapokra tönkre teszik. Tudok olyan társas-házról, ahol az alapító okiratban belefoglalták, hogy csak közgyűlési határozat után lehet lakásfelújításba kezdeni és hetente csak 2 napot engedélyeznek. Sokan azt mondják hogy a saját ingatlanodba azt csinálsz amit akarsz, de ez nem így van, egy lakóközösség határozatát ha nem tartod be akkor bizony perelhetnek és van kártérítési kötelezettség.

2017. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónapig újítottuk fel a lakásunkat és ha ilyen majom a szemetét szórta volna ránk... hát... véletlenül ráesett volna utána a kezére a kettőslétra.
2017. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
Akit zavar a felújítás általában azért zavarja mert nincs pénze neki felújítani és irigykedik. "Ha nekem nem telik rá, másnak se lehessen" mentalitás.
2017. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
17-es! Ezen mi olyan furcsa, hogy valaki megveszi és személyreszabja? Nehogymár egy tarsasházi lakást ne lehessen felújítani...
2017. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!