Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 1 hónapja tart a földszinten...

1 hónapja tart a földszinten a felújítás . Érte belőle ha szemetet az ablaka alá dobálnám?

Figyelt kérdés
A szemét nem a ledóbóba menne hanem ki az ablaka alá ,ezzel ha befenyítem hatásos lenne? Tudom hogy bunkó ,aljas húzas ,de beteg vagyok a férjem pedig folyton éjszakás.1 hónapja éjjel nappal fúr,farag kivagyunk tőle 2 pec csend nincs .
2017. máj. 31. 13:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Esetleg beszélni próbáltatok már velük, hogy kora reggel meg késő este ne kalapáljanak. Az hogy napközben felújít, azzal nem igen tudsz mit csinálni.
2017. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Attól gyorsabban haladna a munkával szerinted?

Lemégy, megkérded hogy mire lehet számítani, meddig tart még a felújítás. Kb. ennyi amit tehetsz. legalább tudni fogod hogy meddig kell még tűrni. Joga van felújítani, átalakítani a lakást amit megvett. Ugyanakkor érthető hogy idegesítő egy idő után.

A társasházi élet szépségei.

Ismerős, én is vettem anno lakást, kb. nálunk is 3-4 hétig tartott a felújítás. Volt háborgás miatta, de bocs, nem fogok a smirgli aljú, 60-as évekbeli öntöttvas fürdőkádban ülni, meg az ősi ócska metlachi csempén járkálni, csak mert zörgéssel jár a cseréje.

2017. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Ez nagyon szánalmas, gyerekes viselkedés lenne.

Nappal azt csinál amit akar.

Kérjétek meg, hogy éjszaka ne hangoskodjon. Ha továbbra is hangoskodik, akkor mehet a feljelentés...

2017. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mi is nem rég költöztünk, de mi senkit nem kergettünk az örületbe ! Komolyan mit lehet fúrni hetekig egész nap ? regel 8-9 fele elkezdi estig, és így megy már egy hónapja.És most írta ki hogy elkezdett felújítani .
2017. máj. 31. 14:20
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
És mit akarmál ezzel elérni? Úgy gondolod, hogy ha a szemetet az ablaka alá öntöd, akkor csipkedni kezdi magát, és gyorsabban fog felújítani? Vagy megijed egy vödör szeméttől, és félbehagyja a felújítást? Vagy mégis, mit gondoltál, mit kellene értenie belőle? :D
2017. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Érezze át milyen mikor más miatt szenved .És csak be akarom vele ilyeszteni nem tenném meg .

Szegény férjem olyan mint egy zombi kivan merülve .

2017. máj. 31. 14:25
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
"de mi senkit nem kergettünk az örületbe"-ezt onnan tudod, hogy senki nem dobta a szemetet az ablakodba????
2017. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja, a férjednek meg vegyél egy füldugót, és akkor tud aludni.
2017. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos összeszarná magát egy vödör szeméttől.


Szerintem annyit érnél el vele, hogy elkönyvelne téged egy idiótának.


De amúgy: SZÓLTÁL MÁR NEKI?

2017. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kapja be az összes bunkó felújítós barom.Nem azzal van a baj ,hogy felújít hanem hogy 0-24 minden nap reggeltől estig az ilyen barmok rohadjanak meg !
2017. máj. 31. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!