Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ez baráti ár egy ilyen klímáér...

Ez baráti ár egy ilyen klímáért vagy az ismerősöm át akar verni?

Figyelt kérdés
Épp lakásfelújításban vagyunk és szeretnénk klímát beszereltetni. 3 darabra lenne szükségünk, egy a nappaliba, 2 a hálószobákba. Egy ismerősünk ezzel foglalkozik és felajánlotta, hogy baráti áron megcsinálja nekünk, csak mi nem vagyunk tisztában vele, hogy ez az ár tényleg annak számít-e? 3 darab Daikin 3,5 kw-os inverteres klímákat szerelne be darabját 200 ezer forintért. Ez jó ár?
2017. máj. 29. 13:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Itt vsn példának egy akciós: [link] Egyébként baráti alspon ne csináltass semmit mert az álltalában többe kerül mint rendesen.
2017. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Igen nekem is pont ilyen van ősszel pont ennyiért vettem kettőt és a szervizük darabját 50 ezerért szerelte be.

Tökéletesen működik.150 ezer volt így egy klíma összesen.

2017. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

No azért ez nem így működik.....

Az általatok belinkelt klíma egy olcsó kinai gyártmány 1 év garanciával, ez nem egy DAIKIN minőség. Ezt össz elehet hasonlítani egy GREE vagy Fischer márkával, de ez nem DAIKIN vagy MITSUBISHI vagy TOSHIBA vagy PANASONIC minőség. Valamelyik nagyobb gyártó kifuttatott kompresszorát megveszik oem termékként, de a beltéri egységek nagyon gagyik, az axiál ventilátor csapágyazása olcsó, nincs rendesen kiegyensúlyozva, hangos.

Ez olyan mint egy mercedest összehasonlítani egy ssangyong-gal, attól mert a régi merci technika van benne attól még nem egy merciben ülsz.

2017. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%

#13

Ja, hanem egy Ssangyongban. Ami pontosan ugyanolyan, kivéve a címkét meg az extra felárat a merci névért. Ellenben a Ssangyong szakszerviz jobb ...

(Mindkettőt ismerem, használatból).

2017. máj. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13!3 évgarancia van rá!És nem gagyi,tavaly nyáron 140-150 ezer között árulták.
2017. máj. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

A terméket én is meg tudom venni nagykerben és kifuttató akció keretében 1 év márkakereskedői garancia van rá, ami külön pénzért kiegészíthető, de akkor már nem olyan szép az az ár.

Ha Neked jó minőségű megbízható autónak tűnik egy ssangyong, akkor mindenképpen azt javasolom, hogy vegyed azt, és használd jó sokáig,mert nagyon jó üzletet kötöttél.

Klímából csak Japánt érdemes venni, TOSHIBA, MITSUBISHI, FUJITSU, PANASONIC, DAIKIN, SANYO,HITACHI. A Samsung és az LG sem rossz, de ár/érték arányban elmaradnak a japánoktól.

Hiába a kínaik állítják elő a legtöbb klímát a világon, ha kizárólag az árral operálnak, minőséget ott nem szabad keresni. Egy Gree ,Midea vagy Hisence klíma jó ha 3-5évig üzembiztosan működik és bár neves gyártók kompresszorait vásárolják azok nem mindig első osztályú termékek(nem véletlenül, mert nem akar konkurenciát magának), pont ezért kerülnek az oem piacra olcsón. A beltéri egységek motorjai már 2-3év aktív használat után hangosak, zörögnek, olcsó és gyenge minőségű csapágyazást használnak.

2017. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz,ha a márkaszervíz szereli be akkor 3 év a garancia.50 ezerért szerelik.
2017. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a baráti dolgok kerülnek (utólag) a legtöbbe. Ráadásul baráti alapon számlát se szeretnek adni és akkor még örüljél is, mert ő elhiteti veled, hogy szívességet tesz.
2017. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mint fentebb írtam én magam választottam. Elektroluxot vettem . Kiváló. Szinte hangtalan. Beszereléssel 180 volt .
2017. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem mindegy azért a pontos típus, nekem toshiba volt 1 db 400 és nem is a drágábbak közül választottam.
2017. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!