Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Átverhettek? Átírattuk a...

Átverhettek? Átírattuk a gázórát a saját nevükre.

Figyelt kérdés
bejött az ember lefényképezte és ennyi volt, ennyit írt a neten is, hogy ilyenkor ezt csinálják. Ezért én nem is kételkedtem, vagy gondoltam arra, hogy átvert, aláírtam a papirt. De azon az volt..hogy leszerelt biztonsági matrica...és a felszerelt biztonsági matrica számához is volt beírva szám. De ha hozzá sem ért, az gondolom látszani fpg rajta..és hogy a régi szám van bent is jelent valamit nem... Nagyon félek, nsgyon aggódom...hogy átvertek a gázosok...
2017. ápr. 23. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit mondtak a gázművek ügyfélszolgálatán?
2017. ápr. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miről mit mondtak? Én nem beszéltem velük, egyetem miatt más városban lakom, így a szüleim beszéltek velük itthonról, én csak beengedtem őket. Kijönnek megnézni, lefényképezni. Ennyit mondtak. Ez megis történt, de a papiron nem ez van, de ha a régi van fent akkor utána hogy mondhatja, hogy ő kicserélte?

Igazából én ehhez egyáltalán nem értek, de már két napja nem alszom, annyira rettegek....

2017. ápr. 23. 07:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a kérdéséket ott akkor a helyszínen nekik kellett volna feltenned. Mindenképp a gázművel beszéljetek, ha megnyugvást akartok.
2017. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért játszol Schmitt Pált? Ha láttad, hogy mi van a papíron, akkor előbb kérdezni kellett volna, utána aláírni.
2017. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ha egyetemre jársz, akkor hogyan lehetsz ilyen életképtelen?

Ne itt vergődj, hanem hívd fel a gázműveket, és érdeklődj!

2017. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem láttam, hogy mi van a papiron, csak utólag. Itthon azt mondták nincs azzal semmi baj, ha nemez nyult hozzá, de engem akkoris idegesit.


Még 1 kérdés, ha mégis átvert volna, akkoris a régi matrica van rajta és.látszik, hogy nincs hozzápiszkálva, ilyenkor mit tehetnek?

2017. ápr. 23. 08:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az én nevemen van, hanem az apukámén, de szerinte ok vele minden... de engem nagyon idegesit..én is intézkedhetek,.hiába nem az én nevemen van?
2017. ápr. 23. 08:45
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nos, aki még írni sem tud, inkább ne intézzen hivatalos ügyeket, mert akkor nem csoda, hogy nem "látja" (=nem érti), mi van leírva.
2017. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utólag láttad mi van a papíron? De aláírtad. Hivatalos papírt nem írunk alá úgy, hogy nem olvassuk el mit tartalmaz. Ez biza a te sarad. A gázműveknél érdeklődj az a tuti. De ha idegeskedni akarsz akkor magyarázhatod a bizonyítványod itt is...
2017. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha át irattátok, kijönnek ellenőrizni, valszìnűleg ez törtènt most. Megnèzik a plomba sèrtetlensègèt ès lefotòzzák. Ez normál eljárás az átìrás miatt. Plombát ha ok nem piszkálják, de ugyanaz a szám van a kèt helyre ìrva valòszìnűleg. Valszìnűleg ìgy kell a papìrt kitölteni. Inkább a papìrt nèzd át. Ha a számok stimmelnek ès nem ìrtak idegenkekezűsèget akkor nincsen baj. A lavett ès felrakott plomba óracserènèl van. De mivel nem cserèlnek ilyenkor,ìgy a kitöltès jó.
2017. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!