Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az oltott mésszel vagy a por...

Az oltott mésszel vagy a por alakú mésszel könnyebb e bánni?

Figyelt kérdés
Korábban oltott meszet használtam , de az elég macerás volt a hígítása összerázni, átszűrni stb. , por mésszel még nem volt dolgom, érdekelne hogy ha vízzel hígítom jó homogén lesz e?
2017. márc. 22. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy macerás az oltott,de sokkal jobb is .
2017. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond én az oltottra esküszöm. A por alakúval az a gond ha nincs megfelelően hígítva pár hónap után lepotyog a falról. Én vízzel hígítottam, felkentem a falra, alig telt el talán 3 hónap már elkezdett lepotyogni a falról. Az volt a szerencsém hogy akkor csak arra az egy szobára volt időm és semmi nem volt bepakolva, így telibe levakarhattam emiatt az egész falat, aztán újból glettelés és oltott mésszel kentem ki. Igaz hogy macerásabb jóval, de azzal nem is volt gondom a mai napig
2017. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokkal segítettétek a döntést akkor maradok a jól bevált oltottnál.
2017. márc. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!