Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha mésszel akarom a nappalit...

Ha mésszel akarom a nappalit kifesteni mit kell tennem ha (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Jelenleg polifarbe-s festék van rajta, de penészedik.

Jól tudom,hogy ezt vakolatig vissza kell kaparni,és utána festhetem mésszel?

Mi a menete?

Nincs anyagi lehetőségem szakembert hívni,ezért mindenképpen én szeretném megcsinálni.

Az előszobát is én burkoltam le (nő létemre) azt hiszem ezzel is megbírkózom,csak valaki mondja el a menetét.

Google nem volt a barátom,nem adta meg amit akartam

Köszönöm,ha segítesz.


2017. febr. 26. 10:05
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve olyan kérdésem lenne még a hozzáértőktől,hogy melyik kész mészfesték a jó?

Csak fehér színben létezik, vagy van színezett is?


Vagy esetleg van e olyan nem mészfesték,amit ha felkenek JÓL szellőzik és nem kell két - 3 hetente a szekrény mögül a szőrös penészt hipozgatni.

2017. febr. 26. 10:08
 2/3 anonim ***** válasza:

nem a kérdésre válaszolok....

elképzelhető,hogy vizes a fal? vagy nagyon magas a páratartalom? Mert ilyen esetbe nem fog tartósan segíteni a mész se. De a bútorokat ne told rá a falra

Amúgy biza le kell szedni teljesen a meglévő festéket

2017. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagy gyuri válasza:
Elöttem szóló jól mondja,én annyit tennék még hozzá 1x nálunk is volt hasonló ipari hipóval át mostam 2 x azóta semmi ,utána diszperzitel le guritotam ,semmi penész.Csak fehér színben kapsz meszet ,de van színezó paszta,vagy por.Én a port javaslom,igaz nem nagy a választék ami a színeket illeti,és sajnos nem is lesz olyan színű mert a mész meg marja.Van kannásban is mész amit tedi hengerel lehet fel hordani.És igen kaparni,esetleg új vakolatot is kell ha túl mély , 2 cm-nél mélyebb akkor vakolat kell.Igaz 40kg egy zsák mert kisebb nincs 1500ft kb .U.i:ügyes vagy!:D
2017. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!