Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire nehéz kifesteni egy...

Mennyire nehéz kifesteni egy szobát?

Figyelt kérdés

Megtudom csinálni vagy hívjak szakembert?

17/f



2017. jan. 29. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán ki tudod festeni. Olvass utána neten, hogyan kell, elöször a sarkokat kétszer, meg a plafon-fal határt kétszer stb, hogy kell körberagasztani a konnektort stb...

Èn is úgy csináltam, aminek az lett a vége, hogy annyira rákattantam, hogy kifestettem az egész házat.

2017. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért is kell kétszer? Első rétegben mindent egyszer, majd mindent mégegyszer..?

Ha szépet akarsz szakembert hívsz, ha kínlódni akarsz, jó sokat takarítani, és azt akarod, hogy gány legyen, akkor magad is megtudod csinálni :-)

2017. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ötletes ember vagyok, motívumokat is felakarok nyomatni, pénzem meg nincsen, amúgy érettségi után festőnek akarok menni xd
2017. jan. 29. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 ne magadból indulj ki, nem mindenki kétbalkezes.

Ha van kézügyesség meg igényesség, akkor sokkal szebbre megcsinálod magadnak, mint egy mester.

És tanulsz új dolgot.

Rengeteg leírás és videó is van neten.

Járj utána alaposan.

2017. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Ebből élek 15 éve, hidd el tudom mit beszélek. Ezeken a videókon szoktam a fejem fogni, de arra jó, hogy nekünk ez munkát hoz.Mert otthon nekiáll a civil, majd összegányol mindent, és inkább hív festőt.

De látom a fiatalságot, akik ezt tanulták, ők se képesek 1-2 év után se értelmes munkát csinálni. Pláne nem önállóan. 100 ból 1 talán. Épp ezért mondom amit, nem pedig sértésből. Minőségi munkára profi szakembert.

2017. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hihetsz nyugodtan:)

Totál 0 előzetes tapasztalattal megoldottam szinte a teljes felújítást magam.

Volt falbontás, villanyszerelés szakszerűen, kis ytongozás, burkolás, gipszkartonozás, kis vakolás, teljes glettelés(plafont is) és persze festés.

Közben kicsit úgy voltam, hogy hát igen elsőre nem lett tökéletes.

Aztán azóta avatottabb szemmel mindenhol körbenézek, és látom, hogy a legtöbb "szakember" iszonyat gány munkát végzett, de legalább drágán.

Vannak RITKA kivételek, dolgozott is ilyen nálunk, nekünk is ajánlották, mi is továbbajánlottuk 1 év alatt 5 helyre.

2017. jan. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:
100%

"Minőségi munkára profi szakembert."


Ezzel egyetértek. De a profi szakember drága és be is szokott lenni táblázva hónapokkal előre. A kérdező meg 17 éves, gondolom, nem veti fel a pénz és ráadásul ezzel akar majd foglalkozni. Ez más helyzet, így szerintem mindenképp maga csinálja, tanul is belőle és a pénze is megmarad.

2017. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért...
2017. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!