Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Újravakolás előtt milyen...

Újravakolás előtt milyen utólagos talajvízelvezetést ajánlotok?

Figyelt kérdés
Règi tègla èpítèsű házról van szó. Felújítunk. Kb 1-2 mèterre van nedvessèg. Tègláig le lett verve a vakolat. Előtte hogy elvezesse, megszáradjon ne vízesedjen mit èrdemes csinálni? Injektálás ès lemezeken kívül. Valami olcsóbb megoldásra gondoltam. Baumit 40kg kèsz vakolattal törtènne a vakolás aztán glettelès. Soriflex kenhető folyèkony fólia jó? Aztán arra vakolni? Vagy hogyan?

2017. febr. 27. 09:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg a kátrány papír? Ha igen annak felhelyezèse hogy törtènik?
2017. febr. 27. 09:54
 2/9 anonim ***** válasza:
A legtutibb a kátránypapír . Kiszeded az alap fölötti egy sor téglát leteríted a kátránypapírt majd visszafalazod . Persze nem egyben a két métert hanem mondjuk 50 centinként szakaszosan. Ezt még magad is meg tudod csinálni de bármelyik köműves ha elvállalja.
2017. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyin jó lenne. Csak rèszletesebben hogyan álljak neki? Mennyi kátránypapír kell?
2017. febr. 27. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván ha két méter hosszan kell javítani akkor két méter hosszú . És olyan széles mint a fal. De tök mindegy úgy is tekercsben árulják és meg kell venni egyet.
2017. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De egyébként ha ezt nem tudtad kiszámolni inkább ne állj neki. Szólj egy kőművesnek.
2017. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a kiszámolással van a problèma. Mondjuk megveszem a kátránypapírt. Leások az alapig ès felragasztom az alaptól egèszen az összes falra hogy befedje vagy betonozás után elèg ha csak felrakom az egèszet a falra ès utána vakolok?
2017. febr. 27. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Úristen inkább ne csinálj semmit . Nem a falra kell tenni. Mondtam hogy az alapra kell tenni vízszintesen. Az alap és az első sor tégla közé. Mint a lemezbeütés csak más technika. Mondtam szedj ki egy sor téglát és terítsd le majd falazd vissza az egy sor téglát de szakaszosan csináld. De ha ennyire nem érted tényleg ne állj neki.
2017. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


Ha kókánykodni szeretnél csináld magad. Hívj ki egy szalkértőt.

2017. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kókánylás ha valaki megcsinál ezt azt magának spórolva egy vagyont.
2017. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!