Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Törött mosdókagyló. Ki veszi...

Törött mosdókagyló. Ki veszi meg az új mosdókagylót? A szakember, vagy én?

Figyelt kérdés
Mi ilyenkor a sorrend? Vegyek egyet, ami úgy sem lesz jó oda, vagy a szaki vesz egyet nélkülem, ami nekem nem fog tetszeni?
2017. febr. 4. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Merd le a mostanit, es keress ugy, hogy beferjen. Egy mosdot beepiteni elvileg nem akkora kaland, de jobb ha a szakival beszelsz elotte, hogy milyet _ne_ vegyel.
2017. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban jobb ha megbeszéled több féle mosdó van árban és minőségben.Igényesebb bevonat stb.
2017. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Mindkét variáció lehet.


Ha van elég pénzed, akkor a fürdöszoba szakember elmondja a lehetöségeket, megmutatja a szalonban nekik mik vannak, és kiküldi a szakembert aki beépíti.


Az olcsobb megoldás, hogy leméred, esetleg lefényképezed a helyét, és a pontos adatokkal befáradsz egy boltba, kiálasztod, megveszed, és felhívsz egy szakembert, hogy tegye be neked.

2017. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
" és felhívsz egy szakembert, hogy tegye be neked."👍
2017. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy csináltam, hogy lemértem,kifizettem, de a boltban hagytam, amiért bement a szakember. Aki látta, hogy nem jót vettem,de mivel előtte már voltam az üzletben, tudtam, hogy melyiket kellett volna megvennem, ő pedig intézte a cserét és a szállítást is.
2017. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a szerelő elmegy felmérni a lehetőségeket, aztán autóba ültök, és együtt elmentek megvenni. Ha nehezenválasztós fajta vagy, akkor ki is nézheted előtte a boltban, hogy melyik tetszik.
2017. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!