Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti esélyt adtok a feltörekvő...

Ti esélyt adtok a feltörekvő ifjúságnak, vagy csakis befutott, leinformálható mesteremberrel dolgoztattok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a családi házatokban egy meglévő vízvezeték rendszert kellene kicserélni, némi bővítéssel egybekötve. Megbíznátok vele egy frissen végzett szakembert, vagy feltétlenül öreg iparost választanátok? Tegyük fel azt is, hogy nem technikai analfabéták vagytok, van némi fogalmatok a dologról.

2017. febr. 2. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Megcsinálnám magam.
2017. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Csakis tapasztalt szakembert. A feltörekvő ifjúságnak a mesterembernek kell bizalmat szavazni, nem a megrendelőnek.
2017. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalatom szerint a frissen végzettek még nem szakemberek, alig értenek valamihez. A szakoktatás minősége a béka feneke alatt van.
2017. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem tűnt ördöngősségnek ahogy elhuzták a víz és fűtéscsöveket nálam.

A mester 50-es volt de ő kint telefonált meg dohányzott, a 20-onéves segéd csinált mindent de elég profinak tűnt ő is, teljesen rutinszerűen csinálta.

2017. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Öreg/középkorú szakembert eleve nem hívok, mert elavult a tudásuk, több ízben tapasztaltam már. De fiatal, frissen végzettet sem. Az ideális számomra a fiatal, 5-10 év munkatapasztalattal.
2017. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Fiatalként nagyon nehéz elindulni. Sajnos az emberek többsége úgy bánik a kezdőkkel, mintha retardált lenne, és ők jobban tudják, mint az adott szakember. Én adnék neki esélyt, csak részletesen beszélj át vele mindent. Hidd el, egy tapasztalt szaki, ugyan úgy tud hibázni. Sőt...


Fiatal kezdőként idősebb szakikat vágtam kenterbe. Sok problémám volt nekem is az önelégült megrendelőkkel, addig amíg észre nem vették, hogy nem érdekel muit mondanak. Végén mé örültek is, hogy engem hívtak.


Üdvözlettel

2017. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a faluban három ilyen vállalkozó van. A legfiatalabb a legjobb. Gyors pintos megbízható. Az egyik idősebb még elmegy de drágább. A másik egy lusta semmirekellő
2017. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zgyzgy ***** válasza:

Nem a kor számít.

Csak a letesztelt, vagy ismerősök által letesztelt szakemberrel dolgoztatok.

Ez bizalmi dolog, olyan, mint a nőgyógyász vagy a fogorvos.

2017. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A jó szakemberek aranyárban dolgoznak.

Sajnos, a rosszak is....

2017. febr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak olyannal dolgoztatnék akit ajánlottak, mindegy hogy öreg vagy fiatal .
2017. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!