Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti esélyt adtok a feltörekvő...

Ti esélyt adtok a feltörekvő ifjúságnak, vagy csakis befutott, leinformálható mesteremberrel dolgoztattok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a családi házatokban egy meglévő vízvezeték rendszert kellene kicserélni, némi bővítéssel egybekötve. Megbíznátok vele egy frissen végzett szakembert, vagy feltétlenül öreg iparost választanátok? Tegyük fel azt is, hogy nem technikai analfabéták vagytok, van némi fogalmatok a dologról.

2017. febr. 2. 16:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem most végeztem.Kb 5 éve vagyok a szakmámban mégis sokszor esélyt se adnak,Munkáimról vannak fényképek,megmutatom őket 10 emberből 5 azt mondja hogy biztos ott volt a mesterem és az csinálta.Arra nem gondolnak hogy egy öreg szaki már inkább sz@rik bele hogy csinálja,nem érdekli semmi, csak legyen belőle pénze.Mig nekem az a fontos hogy azért hívjanak vissza mert jól dolgozom,tetszik amit csinálok.Merjenek ajánlani másnak is.
2017. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!