Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Volna egy beépített erkély...

Volna egy beépített erkély üvegablakkal. Ha ki szeretném bontatni, kivel tudom megcsináltatni, és milyen árban volna a kibontás? Hogy vissza kapjuk a nyitott normál erkélyt.

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Előbb érdeklődj a hely építésügyi hatóságnál, hogy engedélyezik-e és mennyibe lesz az neked. Hőtechnikai szempontból biztosan rosszabbul jársz.
2016. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg egy kész erkély lett beépítve? Kérj árajánlatot kőművestől vagy ablakos cégtől, mennyi a kibontás, helyreállítás költsége, de lehet, már csak tavaszra vállalják.
2016. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden lakásnál egységesen be van építve, akkor nem bonthatod meg a rendet. Ha csak nálatok barkácsoltak valamit, simán bonthatod. Asztalos kell általában.

És ne savazzátok ezért a kérdezőt, hőtechnika meg minden, egy jó erkély érték a lakásban, sosem lesz teljes értékű a beépítés, csak egy lomtár zug, ahogy látom sok helyen...

2016. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acelsziv ***** válasza:
100%
Én magam bontottam ki. Olyan nyomorultul építették be, hogy még a korlátot is kiszedték miatta azt is pótolnom kellett. Lomtalanítás előtt érdemes csinálni akkor szépen kivágod a kukába a darabjait.
2016. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sok lakónak be van ugyan építve, de nem Mindenkinek. Tudom hogy hő szempontjából más a helyzet, viszont nyáron ha kinn van 30 fok az erkélyen 40, télen meg hidegebbnek hat mint a kinti hőmérséklet, Úgy vagyok vele, ha már van egy erkély, akkor ne zárt érzetünk legyen :-)

Uccsó válaszoló, ha gondolod jöhetsz segíteni a kiszerelésben :-) Köszönöm :-)

2016. dec. 13. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!