Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit hova forrasszak a jack dugón?

Mit hova forrasszak a jack dugón?

Figyelt kérdés

Külön csináltam a színeknek megfelelő nyíllal segítséget, hogy én hova tenném őket de nem vagyok biztos bennük.

Sőt a 4. kábelt fogalmam sincs, hogy hova kell forrasztani.


[link]



2016. dec. 8. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

én naponta kötözgetek, forrasztagtok jackeket is, de nem igazodok ki a képeden. meg azt s elértem h jól látom, és a 2 meleg pont közös?


1, hány eres a kábel?

2, mire kell?

3, a jack dugóról egy jobb kép kéne, ez így érthetetlen nekem

2016. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amint a "forrasztásokat" elnézem az a (JOINDULATU!!!) javaslatom, hogy sehova. Kérj meg valakit, vagy fizess egy szakembernek. Jobban jársz.
2016. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de figyelj, én már azt nem értem, hogy van itt egy negyedik kábel? honnan vagy honnan? egyszerűen nem értem, de feltételezem, vmi plusz árnyék lesz az.
2016. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem látjuk milyen a kábel, és honnan jön.

De ha fejhallgató vezetéke, akkor az 2 kábel szokott lenni, darabonként 1 árnyékolás + egy ér középen.

A két árnyékolás megy együtt a sárgával jelöltbe.

Pirossal jelöltbe a jobboldali kábel közepe.

A zölddel jelöltbe meg a baloldali kábel közepe.

2016. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a jacknek csak három ér kéne, te négyről beszélsz, a képen meg öt látszik. Szerintem sodord össze az egészet és tekerd rá a jackre, rosszabb már úgyse lesz, de legalább gyorsan túlleszel rajta.

Az a nagy forraszbumszli ott egy házi gyártmányú extra jackdugónak készül, csak még nincs formára reszelve?

2016. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!