Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lakásfelújítás januárban?

Lakásfelújítás januárban?

Figyelt kérdés
Most vettem egy lakást és januárban érnének rá a mesterek.Problémás a januári felújítás?Szoktak ilyenkor felújítani?
2016. dec. 2. 14:27
 1/10 Salk Balázs ***** válasza:
100%
Igen szoktunk.
2016. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, belső munkákat minden további nélkül lehet télen végezni. A fűtés működjön, vagy legyen valami hősugárzó.
2016. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
-10C fokig minden munkát el lehet végezni szokásosan, alatta is, de akkor némelyik munkához spéci hozzávaló kell.
2016. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A lakóknak sem szeretnék zavarni,de most érnek rá és sajnos nem tudok ezzel mit csinálni.
2016. dec. 3. 09:27
 5/10 anonim válasza:
100%
Mi egy éve vettük a lakást, januárban vertük szét szó szerint az egészet, a falakat is totál csupaszra szedtük le a 7543 réteg tapétától, új burkolat stb mindenhová, minden további nélkül meg lehetett csinálni :) Belső munkát bármikor lehet végezni,végeztetni.
2016. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Sztem a lakóknak mindegy melyik hónapban megy a Hilti feat Black&Decker muzskája :) El kell viselni egymás felújítási munkálatait, persze normál emberi időben végezve.
2016. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Január az teljesen jó.

Lakásban az sem gáz, ha 1-2 hétig nincs fűtés.

Világítás viszont erősen kell, mert hamar sötétedik.

2016. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát,így már megnyugodtam.
2016. dec. 3. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem belevághattok. A gyenge pont a festés (esetleg parketta lakkozás, bár mostanság mindenhol laminált padló van); ehhez hasonló 'vegyszeres' munkáknál nyitva szokták tartani az ablakot, h. a mesterek ne fulladjanak be.

Ilyen hidegben azonban teljesen áthűlnek a falak + jó sok pénz elmegy fűtésre (főleg olajradiátor, hősugárzó használatakor), aminek nagy része rögtön az utcára kerül...

És fal sem biztos, h. szépen szárad. Ezekkel a tevékenységekkel várnék tavaszig!

(Nyilván azért ér rá sok szaki, mert épeszű ember nem festet télen...

2016. dec. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,igen a festés és a parketta az tavasszal lesz beütemezve.
2016. dec. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!