Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színűre érdemes festeni...

Milyen színűre érdemes festeni egy kis méretű szobát?

Figyelt kérdés

Van egy elég kicsi szoba.Egy balak van rajta.Elfér benne egy ágy,szekrény meg egy íróasztal,de nem több.Milyen színűre lenne érdemes festeni ami modern és fiús?

Én valami világosra gondoltam,hogy nagyobbnak tűnjön a tér.


2016. szept. 18. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már meguntam ezt a színmániát. Fehérre festek mindent,

Világosabb is , nagyobbnak is hat.

2016. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam,de azon sokkal jobban meglátszik a kosz és az olyan nagyon semmit mondó.
2016. szept. 19. 03:20
 3/5 anonim ***** válasza:

A fehéret a legkönnyebb tisztán tartani(kisebb foltok eltüntetésére elég egy kommersz iskolai radír is, nagyobb folt eltüntetésére pedig könnyebb utána festeni, mint a különböző színárnyalatokat eltalálni)...és dekorálni is akár alkalomszerűen is más-más színnel lehet.Fiúsra pl.feketével, sötét szürkével-fémes színekkel, egy-egy kontraszt élénk színnel kiegészítve (piros, neonzöld..)vagy hobbinak megfelelően focimintás és focicsapat színű dekor(párnák, lámpaernyő, szőnyeg stb..)vagy autó óriásposzter F1 istálló színekkel, vagy

állatfotók,kikészített állatok,élőhely környezetének színeivel-mintáival...de sorolhatnám.

2016. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Világos, pasztellszínűre.

Ilyesmik:

[link]

[link]


fontos, hogy a dekor, bútorok, textíliák is világosak legyenek!

2016. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A második szín árnyalat az tetszik.
2016. szept. 20. 04:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!