Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehet jó, korrekt...

Emartha kérdése:

Hogyan lehet jó, korrekt szakembereket találni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem csereberélni vagy hirdetni szeretnék. Hónapok óta keresek különféle szakmákban mestereket és nem találok. Csak ezért teszem fel a kérdést, hátha tud valaki segíteni.
2016. aug. 22. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz milyen szakember kel? Ezeket leírhatnád hamár tanácsra vágysz. Én egy kissebb faluban élek de itt van korrekt szakember bármely szakmában. Azért bőven vannak rendes normális szakemberek csak körültekintőnek kell lenni és nem egy ajánlat alapján dönteni. Mint sokan teszik.
2016. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerősök ajánlásai által. Máshogy rizikós.
2016. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Ritka mint a fehér holló. Minket majdnem mindegyik meg akart kopasztani, amelyik meg nem csilliókért vállalta a melót, az meg olyan hülye volt mint a p.csa. Ezerszer meg ezerszer ugyanazt elmondani, még ő kéri ki magának, nem jó helyre köti, igénytelen, odasz.rik a háztövébe, és még sorolhatnám, de a pénzt meg követeli.. Katasztrófa. Nálunk még a kőművest vissza kellene hívni h kijavítsa amit nem csinált meg, de én már úgy vagyok vele, h majd én megcsinálom, mert az az ember az én udvaromba nem teszi be a lábát az biztosisten. / off, de ki kellett már írnom magamból :D/


Egyébként igen, ismerősök ajánlása alapján. De úgysem biztos semmi.

2016. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salk Balázs ***** válasza:
Például itt. Üdvözöllek.
2016. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!