Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Műanyag nyílászáró? Ismertek...

Műanyag nyílászáró? Ismertek olyan helyet, ahol korrekt áron árulnak elfogadható minőséget?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2016. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szakbolt pl Nagykanizsán is van .De gondolom Nyiregyházára nem innét vinnéd .Azt még elmondom,mert jól körűl jártam a vásárlást én is .A gyártónak akár 5-6 forgalmazója is lehet.Azonos nyílászárónál /ajtó/,akár 100 ezer is lehet a különbség .Érdemes sok helyen érdeklődni .
2016. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szakbolt pl Nagykanizsán is van..... melyik??
2016. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 g@besz75 válasza:
Üdv, JÓ TANÁCS, nézz szét több helyen is, 5 légkamra alatti semmiféleképpen nem lehet, több ponton záródjon az ablak, az ajtó minimum 5 ponton vagy több záródjon, ablakban lévő ablaküveg vastagsága is fontos 2,5-3mm az alap, ez alatt nem lehet mert nagyon rossz a hőérték, kérdés még, hogy milyen tűzhelyed van, mert ha gáz akkor az ablakokba szellőzőt kell beépíteni a felső részébe, ha villany akkor nem kell ilyen, de ha nem akarod csúfítani az ablakokat akkor a konyhába mindenféleképpen kell egy 100mm átmérőjű fali szellőző, szokták ajánlani a rés-szellőzőt az ablakba, nem sok értelme van, csak plusz kiadás, szellőztetésre ezt a funkciót nem fogadják el a gázosok, a műanyag nyílászáró előnye a fával szemben, hogy nagyon könnyen tisztítható és nem kell festeni 1-2 évente, hátránya, hogy nagyon tökéletesen zár és párásodhat a lakás belülről, részben ezért is kell a szellőző, én még ezen felújítás után csináltam egy lakásbiztosítási újítást, de nem igazán tetszett az idő múlásával a csekken lévő összeg amik jöttek, így módosítottam még egyszer immár neten keresztül, ugyanolyan teljesen, mint amit egy ügynökkel köt az ember, csak éppen most nekem negyed annyiba kerül mint azelőtt és átutalással fizetem
2016. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ablakzoli válasza:
Ennyi marhaságot egy hét alatt szoktam olvasni, mint gabesztól öt mondatban...
2016. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 6805-004 válasza:
Ha jót akartok magatoknak, akkor az Abl@kplast kft-t messzire elkerülitek...
2016. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ablakzoli mit vélsz baromságnak?
2016. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!