Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Burkolás hogyan?

Burkolás hogyan?

Figyelt kérdés

Örököltem egy présházat nagy telekkel, szeretném megcsinálni a házat magamnak hétvégi nyaralónak.

A házról kívül méteres táblákban lehet letörni egyben a vakolatot bellül pedig porosan málik le...

Kb 40 éves a házikó, trljesen rendben van, sehol nem romos, sehol nem repedezett a fal, csak ez a vakolat dolog nem valami szép...

Nem nagyon van pénzem kőművest megfizetni, szóval én kellene megcsináljam szépen lassan, fiatalon melóztam kőművesek mellett, szóval nagyvonalakban van fogalmam a vakolásról, csak nem tudom hogy kívül vagy bellül álljak e neki elsőnek? Vagy mindegy?

Egyáltalán muszály vakolni? Más burkolattal nem lehetséges lefedni a tégla falakat?



2016. júl. 19. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe a vakolást.

Sokkal szebb a faburkolat, kívül és belül is.


[link]

2016. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!