Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hidegburkolók véleményét...

Hidegburkolók véleményét szeretném kérni árakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valószínűleg a nyáron fel lesz újítva a konyhánk (nem tudom pontosan), maximum olyan 10 négyzetméter.

Az elvégzendő munkák:

Tűzhely cseréje, kb 120x50-es konyhapult cseréje, padló lecsempézése, és a falak csempézése maximum olyan 80-100 centi magasságig.

Véleményetek szerint, egy ilyen munka kb meddig tartana, és mennyit kérnétek érte, mint munkadíj?



2016. jún. 8. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A burkoló burkol, az asztalos bútort csinál, a gázos beköti a tűzhelyet.


Ez kb egy hetes meló. Az árak függnek attól mit veszel. A munkadíj szerintem nagyjából 100.000Ft körül lehet az összes szakma helyszíni munkáját tekintve.

2016. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A csempék és a bútorok már megvannak, ezért voltam csak a munkadíjra kíváncsi, de köszönöm!
2016. jún. 9. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:

A bontás már megvan? A régi csempe, padlólapot is fel kell szedni.

A burkolók - ahogy megállapodsz velük (érdemes több ajánlatot meghallgatni). Általában a munkadíj kb. annyi négyzetméterenként mint burkolónyag (csempe) nm ára.

(80-100 cm magasság nagyon kevés!)

Két nap alatt kész a csempe és a járólap lerakása, utána (ha megszáradt) egy fél nap a fugázás.


Egy 120cm-es munkapult cseréje nem nagy munka, egy asztalosnak szinte meg sem éri ezért kimenni, így reletíve sokat kér majd érte.

Miért nem az az asztalos rakja a helyére, aki a bútort gyártotta?

(esetleg, kis ügyességgel ti si meg tudjátok csinálni)

2016. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A bontást mi fogjuk elvégezni, csak linóleumot kell felszedni, szóval az nem olyan nagy dilemma. Igazából azért érdeklődöm mert "családi" okokból ragaszkodnak a rokonok egy emberhez aki meg tudná csinálni az összes feladatot, én viszont nem voltam elégedett a legutóbbi munkájával sem, de a családom túlságosan elvakult, hogy más szakember után nézzen.
2016. jún. 10. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

A 'rokon vagy ismerős megcsinálja' eset nehéz ügy. :(



Burkolásra ~3000Ft/nm az általános munkadíj.

2016. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

inkább 2500/nm

#Budapest

2016. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!