Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színű legyen a fal...

Milyen színű legyen a fal ilyen színű bútorokhoz?

Figyelt kérdés

Úgynevezett Eiche Sonoma színű bútoraim vannak, illetve egy tölgyágy.

[link]

[link]


Köszönöm előre is!


2016. máj. 9. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyan szep natur szinuek a butoraid, de ezen kivul sok minden befolyasolhatja a fal szinet.Milyen szoba, nappali, ebedlo, halo? Milyen a butor stilusa, modern, klasszikus, diszitett, sima, esetleg rusztikus?Milyen hangulatot szeretnetek a szobaba, fiatalos, nyugalmas, vidam, egyszeru, minimalista? En szemely szerint nagyon szeretem a napsutotte, vidam, hangulatos nappalit, amihez a kromsarga egy halvany valtozata nagyon szep,olyan mintha sutne a nap a szobaban, ha van valami zeg zug, kissebb elhatarolt felulet es fiatalos stilust szeretnetek az a resz lehet narancssarga. Ha valami klasszikusabbat szeretnetek szep hozza a kremszin, de kicsit unalmas lenne nekem, talan ha a 'zegzugot" meleg barnara festenetek es a butorkarpit is meleg barna. Egeszen szep friss hatast lehet elerni a vilagos almazold fallal, foleg ha szeretitek a szobanovenyeket es meg egy par batikolt zold parnat is szetdobaltok a lakasban.Irigyelem a problematokat, imadom a lakast szepiteni, otthonassa tenni,a falfestes pedig olyan sok lehetoseget kinal a valtoztatsra.
2016. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Konkrétan ilyen stílusa, megmondom nem igazán tudom mint laikus. Egy kicsit modern rusztikusnak mondanám, de csak nagyon nagy jóindulattal a rusztikust :)

[link]

A szobámról lenne szó, ami kb. úgy 12 nm.

2016. máj. 10. 09:22
 3/3 A kérdező kommentje:

fiatalos, nyugalmas, vidam, egyszeru, minimalista

Ezek közül bármelyik megfelel, csak azt szeretném, hogy ne legyen monoton, egysíkú, kietlen a szoba. Gondoltam, hogy fehér legyen az egész, de az olyan unalmas. Fiatalos annyira, hogy 19 éves vagyok. Leginkább a vidám és nyugalmasra gondoltam. Minimalista/egyszerű annyiban, hogy én csinálnám, és még soha nem festettem, úgyhogy semmi mintát nem raknék bele csak 1 szép színre gondoltam, ami illik hozzá. Valamilyen világos színre gondoltam, szerintem a sötét szín kicsit nyomasztana, nem tudom miért. Pontosabban valami "sötétebb világos" színre gondoltam, de bármire nyitott vagyok, ami a fentebb leírtakra illik! Lényeg, hogy stílusos legyen.

Köszönöm!:)

2016. máj. 10. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!