Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Új beltéri ajtó beszerelését...

Új beltéri ajtó beszerelését egy burkoló meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés
Másfél szobás panellakásomban a fürdőszobát most kezdtem felújítani. A villanyszerelés már kész, ezután jön a burkolás.Eközben szeretném a fürdőszoba ajtót újra cserélni. A burkoló ezt meg tudja csinálni vagy ehhez külön másik szakembert kell hívnom?

2016. máj. 9. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ügyes... :D
2016. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, az egy külön szakma.
2016. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenki be tudja építeni. Valahogyan.


Lehetőleg ne ez legyen az első ajtó amit berak. Nem biztos, hogy van erre külön képzés, kőművesek szokták beépíteni, vagy épületasztalos, vagy másmilyen asztalos. Nyílászárós cégnél se pont ajtó beépítő okj -s szakmakódú emberek vannak. Aki egy kettőnél segít, ügyes, látja mik a problémák és meg tudja oldani azt kinevezik beépítőnek, vagy saját magát. Persze amikor kimennek ügyfélhez ezt így nem adják elő, meg az 1.000 -dik beépítés után nyilván nem is kellene.

2016. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ért hozzá és rakott már be párat...
2016. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A burkoló,és kőműves nagyon rokon szakma .Nálam nem okozott gondot a burkolónak egy ajtót berakni .

Lakatos szakmával én is megoldottam egyet .

2016. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező nekem az a véleményem ha egy burkoló erre nem képes akkor szégyelheti magát. Amikor én építkeztem volt egy kőművesem a tetőt kivéve mindent ő csinált. Mikor megkérdeztem mennyiért rakja be az összes ajtót ablakot majdnem kinevetett. Azt mondta az semmi pár óra alatt benn volt mind. Külön nem kért érte semmit. Csak egy vízmérték kell hozzá pár faék meg egy doboz purhab.
2016. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!