Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fehér szobához illik a fa...

Fehér szobához illik a fa színű, anyagú bútor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bajban vagyok, mert szeretnék új szobát mármint úgy újat hogy festeni meg ilyenek. Eddig rózsaszín volt a szobám de szeretném átfestetni fehérre, mert istenem annyira megtetszett egy videóbam láttam és annyira letisztult nagyon szeretném ilyenre a szobámat(egyáltalán a rózsaszínt átlehet festeni fehérre? Mármint gondolom átlehet de nehezen igaz?). Egyébként a keret se sok rá szerintem mármint a szüleimtől függ de én annyira szeretné ha gyönyörű szobám lenne mert itt élek és nekem a szobám nagyonagyon fontos (ez most furán hangzik, kinek nem?xd) Szóval a helyzet az hogy fa bútoraim vannak mindenből. Az illik egyáltalán a fehér falhoz vagy új bútorok kellenének mert én valamiért nem tudom elképzelni...
2016. máj. 6. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A fehér pont az a szín,amihez bármilyen szín. illik.Ezzel valőszínűleg nem lőssz mellé.

Ha igazán szép szobát akarsz akkor három szín legyen ami dominál a szobában.

Jelen esetben van egy fehér falad barna bútorok.Ezek mellé válassz egy élénk színt a kiegészítőknek ami otthonossá teszi.Díszpárnák,függöny,díszek.Ha a padlód nem fa színű hanem pl egy zöld szőnyeg akkor nyilván a zöld eltérő árnyalatát érdemes használni.A kiegészítők lehetnek mintásak is de mindenképp a fehér és a barna árnyalatai jelenjenek meg benne.Szóval a hármas szabály a lényeg és ha ilyen semleges a fal és a bútor is pasztel,akkor mindenképp valami élénk szín kellene a kontraszthoz.

2016. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Én 3. színnek még a feketét tudnám elképzelni vagy a rózsaszínt. Melyiket inkább?
2016. máj. 7. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a bútor fenyő színű tehát világos,akkor mehet a fekete ha sötétebb akkor inkább a rózsaszín.A feketével vigyázni kell a textilek legyenek mintásak.Krém színnel,fehérrel vagy akár mindkettővel.

A fekete fehér kombinációhoz akár egy negyedik szín is belefér,az lehet a rózsazsín is.

2016. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:

Fekete meg 3szín? Jó ég. :D Csak agyszülemények. Fehér tényleg letisztult és kellemes. Színt szőnyeggel függönnyel finoman ! (pasztell) tudsz adni...


[link]

2016. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A feketére gondoltam 3. színnek ;)
2016. máj. 8. 05:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!