Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zárcsere. Hogyan?

Zárcsere. Hogyan?

Figyelt kérdés

Màr cseréltem ki ajtón komplett zàrat kilincset de most egy kifogott rajtam..màr csak egy csavar tartja össze a kilincseket de nem tufom kicsavarni mert kikopott a feje a csavarnak vagy hogy kell ìrni..probàltam zàroldót ràfujni feszegetni hàtha elengedi de semmi..

Van vmi szerszàm az ilyen benntört vagy fej nélküli csavarok kiszedésére?


Ja és a gyengébbik nemet képviselem igy nem értek mindenhez..


2016. ápr. 12. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod, ha valamilyen kombinált fogóval meg tudnád fogni a végét, vagy valamivel részt vágni bele, hogy csavarhúzóval kicsavarhasd.
2016. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rést, nem részt.
2016. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a kilincsben levő süllyesztett csavar adta meg magát. Ezt kiszedni elég nehézkes de nem lehetetlen. Az alábbi leírás utolsó bekezdése vonatkozik rá:


[link]


A hozzávaló cuccos (persze máshol is meg lehet nézni):


[link]

2016. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat.szerintem ez nekem nem fog menni..megprobàlom vagy kitépni hisz sok nem tartja vagy vkit megkérni nézze meg..esetleg lefürészelni..
2016. ápr. 12. 12:15
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

Ha a kilincsben lévő imbuszos a ludas, próbálj meg egy erős vékony fejű csavarhúzót érzéssel beleütni az imbusz nyílás sarkainál. Majd kicsavarni.


Vagy így, de ez metrikusnál ha be van bikkantva lehet hogy kevés, egy próbát megér.

https://www.youtube.com/watch?v=wsXF-VK_3KI

2016. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!