Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » #8B0029 hex kódra is hallgató...

#8B0029 hex kódra is hallgató színt szeretném szobába falszínként, de sehol se találtam meg eddig ezt a színt, valaki tudná hol lehetne ilyesmit kikevertetni és mennyiért? (Burgundy)

Figyelt kérdés

[link]

[link] - ez alapján Burgundy névre hallgat

Nagyon tetszene ez a szín nekem egy sárgás szín mellé, de már rengeteg színskálát végig néztem, meg a Dulux stb. gyártók előre bekevert színei között se találok ilyet. Szerintem nagyon szép szín, csodálom, hogy nem lehet kapni ilyet, valaki nem ismer egy helyet ahol mégis kevernének ki ilyen színt belső falfestés gyanánt? Bármilyen hasznos tippet szívesen fogadok ezzel kapcsolatban!



2016. márc. 1. 22:47
 1/1 donnadieu ***** válasza:

A Kőházy Festékáruházak valamelyikében. A megadott HEX színkód NCS-re konvertált kódja: NCS S 3060-R10B.

Ha megadja a "3060-R10B" NCS kódot ezen a lapon: [link] akkor látni is fogja a végeredményt.


Ha messze van a Kőházy Festékáruházaktól, akkor elég az NCS színkódot feljegyezni; ebből a legtöbb, festékkeveréssel foglalkozó szaküzlet tud dolgozni.

2016. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!