Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire használható így az...

Mennyire használható így az erkély? Szeretnénk beépíteni a lenti kép szerint panel lakásunk erkélyét

Figyelt kérdés
Esetleg belülről leszigetelnénk. Kislányom járna ki oda játszani. Szerintetek?
2016. febr. 25. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
2016. febr. 25. 18:57
 2/8 A kérdező kommentje:
2016. febr. 25. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nyáron az ilyenben dögmeleg van, de ti tudjátok.
2016. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:
0%
Jó a dolog és - ez kicsit saját meglátás - jó hogy így nem keletkezik belső ablak a lakásban. Mert az fura. De így szuper tud lenni egyterűben. A szigetelés fontos lesz! A padlózata ezért megemelkedik és oda járható szigetelés kell (pl nem hungarocell). Kell az oldalfalaira és mennyezetére is. Szóval körbe mert különben hideg lesz és nagyon hűtené a lakást. Főként játszós padlónál. Amit én változtatnék a képhez képest az az ablakok alatti falpótló betét, a helyett valami mondjuk akár ytong vagy más rendes falat rakatnék oda. Akkor jobban is mutatna és jobban szigetelne. Persze kicsit befelé keskenyít de lehet egy + párkányt is kihozni a dologból. A belső párkányt meg érdemes a szoba rovására befelé tenni és több helyet hagyni ezzel.
2016. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor melegebb nyáron ha teljesen el van választva egy fallal és külön szobácska. Így pont olyan mintha ott lenne a szoba rendes fala és ablakai. Azért persze érdemes nyárra is gondolni valami árnyékolóval, lehet már kapni sok félét.
2016. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:
Még egy ami jól tud mutatni de csak ha illik a szoba berendezéséhez. A párkányt meg lehet úgy is csinálni hogy viszonylag vékonyabb és belül egy pont azonosan magas polcos szekrény van, ami oda van csináltatva, méretezve.
2016. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
89%
Én azt nem értem, hogy akinek nem kell erkély az miért nem vesz olyan lakást, ahol nincs... Én alig vártam, hogy kibonthassan azt a nyomorult beépítést, mert csak a fényt fogta el a lakás elől, nyáron dögmeleg volt, télen hideg és amúgy sem ért semmit.
2016. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is elgondolkodtam az erkélybeépítésen mégpedig azért, mert földszinti lakásban lakunk, ugyan nyugis környéken, de kb. 50 centire van a járda szintjétől az erkély alja, szóval a korlátban megkapaszkodva az mászik be, aki akar. Engem pl. megnyugtatna, arról nem beszélve, hogy tavasszal, nyáron kitenném oda a ruhákat száradni, de így nem igazán merem...
2017. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!