Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miből lenne gazdaságosabb...

Miből lenne gazdaságosabb garázst csinálnom? Fa, lemez, tégla? Esetleg készgarázs?

Figyelt kérdés

Falun lakom. Régi pajta helyére szeretnék ugyan akkora 6x6 m-es garázst-tárolót készíteni, csak nem tudom miből lenne olcsóbb.

Arra gondoltam csinálok alapot, és lebetonzom ,mert eddig földes volt.

Fa szerekezetű legyen lambériával vagy ck lappal vagy zártszelvényes és lemezbirítássa.

Téglát annyira nem szeretnék, és kétlem hogy olcsóbb lenne mind a másik 2 megoldás.


2016. jan. 16. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg persze, hogy melyik tartósabb.
2016. jan. 16. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:
a tégla a tartósabb
2016. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb ha trapéz lemezből csinálod az oldalát számla nélkül 1000 ft/ m2. Ez a legolcsóbb szerintem. Persze beton alap és valami vas szerkezet. É egyébként vettem 6 db régi tölgy vasúti talpfát olcsóért aztán bebetonoztam , örök élet. Az oldalát meg abból csinálod amiből akarod.
2016. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontalapokba oszloptartó, erre építeni fából egy egyszerű nyeregtetős szerkezetet. Tető héjalása történhet trapézlemezzel vagy akár bontott cseréppel is. Az oldalára OSB lap is mehetne.
2016. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. jan. 17. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!