Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan tudom kicserélni a...

Hogyan tudom kicserélni a kaputelefonom lakásban levő, telefon részét?

Figyelt kérdés

Vettem egy lakást, egy nagyon régi, ütött-kopott készülék van benne, a kapunyitás nem is működik éppen. Igazából az érdekelne, hogy ebből vannak inkompatibilis típusok, vagy ha veszek egy készüléket, ami külsőre, színre, stb. tetszik, akkor azt be tudom kötni? Végülis csak hangot kell tudnia továbbítani, meg egy gomb kell bele, amit ha zárok, lent kinyitja a kaput. Erre csak nem találtak ki mindenféle, egymással nem együttműködő rendszereket!?


Vagy ha mégis típusok vannak, akkor mire kell figyelni, ha magam akarok készüléket cserélni?



2015. dec. 18. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A mai tipusok már más alapon működnek, azért kérj tanácsot egy kéznél lévő szakértővel, aki ha meglátja a berendezést, tanácsot tud adni.
2015. dec. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt a céget kihívod, aki telepítette a rendszert és mondanak megoldást. Vannak inkompatibilis típusok, mi is most cseréltettük.
2015. dec. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is most cseréltettem. Lent a csengőn kint a szám, felhívod őket és hoznak új szép készüléket és bekötik. 15.000 alatt megvan
2015. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15 ezer nem olcsó. Egy ilyen készülék kb. 5ezer forint lehet, és csak fel kell csavarozni a falra, pár kábelt bekötni a megfelelő helyre.
2015. dec. 20. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit ér, ha ingyen is volna, de nem tudod használni.
2015. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!