Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Segitseg! Felujitunk! Hogy...

Segitseg! Felujitunk! Hogy lehet telefontol villanyt kapcsolni? (Tobb lent⤵)

Figyelt kérdés

Felujitunk es szeretnenk tobb mindent amit nem tudjuk hogyan intezzunk el kit kerdezzunj ki sehit,hol lehet megvenni es hogy kell beszerelni!?


Eloszor is a bejarati ajtonkat ugy szeretnenk megcsinalni hogy szamkoddal tudjunk bemenni a lakasba. Mit kell ehhez venni es a legfontosabb hogy hol lehet?!


Es meg szeretnénk olyat csinaltatni hogy okos telefonrol lehessen iranyirani a lampakat meg a termosztatot! (Erre aztan tenyleg nem talaltam a googlen semmit... meg a kilincsre csak csak de nem tudom h kell beuzemelni... de h milyen lampat kell vennem ahhoz hogy telefonrol is iranyitsam... gozom sincs!) Kerlek segitsetek! Nagyon fontos!!!


Ui.: helyesirasi hibak miatt kerlek ne szoljatok telefonrol irtam es igy mindig felre utok :/



#villany #telefon #kódoskilincs
2015. jún. 20. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérjél meg egy villanyszerelőt,mérnököt hogy tervezze meg a rendszert de arra számíts ,hogy az egész házat át kell huzalozni.Ha jól emlékszem busz rendszernek nevezik.
2015. jún. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Villanyszerelő és villamosmérnök-informatikus kell neked.
2015. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de nem neked való, amit megvalósítani tervezel...
2015. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed megoldható. Ez így legalább fél millió forint, ha nem több. És akkor igen gagyi elemekből van felépítve. Szerintem keress meg egy ezzel foglalkozó mérnököt, aki ezt megtervezi, végigszámolja. EIB/KNX környékén keresgéljél.
2015. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!