Milyen mennyezetfestéket használjak?
Figyelt kérdés
A polifarbe nem vált be, esetleg valakinek van más típusú festékkel tapasztalata?2015. jún. 9. 15:52
1/7 anonim válasza:
Mi Hérát használunk általában. De mi volt a baj a Polifarbeval? Hátha az alappal vagy az előkészítéssel nem simmelt valami, mert a poli egy kicsit több töltőanyagot tartalmaz, sárgásabb, annyi. Gyenge, öreg falaknál jobb mint a Héra.
2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem akarta elfedni az előző réteget. A falat amennyire lehetett előkészítettem (mélyalapozó stb.).
2015. jún. 10. 07:58
3/7 anonim válasza:
Mi egyszer festettünk Polifarbéval, 4 réteg kellett, majdnem megőrültünk. Soha többet. Héra nagyon bevált.
4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a 4 rétegre volt szükség!
2015. jún. 10. 08:22
5/7 anonim válasza:
Érdekes. Nekem a polifarbe fehér 2 rétegben foltmentesen betakarta a faliposztert. Csak nagyon gagyi festékkel jártam úgy, hogy kettőnél több réteget kellett felvinnem.
6/7 anonim válasza:
A polifarbe viszonylag gyenge, olcsó festék, nem a takaróképességéről híres. Ha még le is mélyalapozózzák előtte a diszperziós felületet, akkor annak még szívása sem lesz, vagyis a takaróképesség tovább romlik.
Egyébként miért volt indokolt a mélyalapozó? Ha diszperziósra diszperzióst kensz, az olyan, mintha várnál egy órát és újra átkennéd. Minden réteg közé mélyalapozót viszel vel? Ez így logikálan.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!