Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan tudom a falon keletkeze...

Hogyan tudom a falon keletkezett lyukat, hézagot betömni? Milyen anyagot használjak hozzá? És hogyan keverjem ki?

Figyelt kérdés
Nőből vagyok, de nem ijedek meg ettől a munkától, csak szükségem van tanácsokra.
2014. szept. 7. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
pl egy furatot előbb gipsz aztán glett. Ha csak kisebb repedés akkor csak glett. Ha lyukat javítod ráhúzod az anyagot egy glettvassal vársz míg meghúz kicsit és rásimítasz még egyszer. Keverése egyszerű annyi vizet adsz hozzá, hogy kenhető legyen ne legyen folyós. De rá is írják
2014. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gipszpéppel és spaklival. Bővebben itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__2903955-b..

2014. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És még ez is egy lehetőség:


[link]

2014. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barkácsboltban (pl Bauhaus) lehet kapni tubusos kiszerelésű anyagot, amit a lyukba tudsz belenyomni, nem kell kevegetni.
2014. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Glettelni kell a lyukakat! Én is nőként álltam neki egyedül, nulla tudással, de találtam egy szakit a neten, aki csináld magad projektekhez ad tanácsot amatőröknek, vannak videói is, nekem nagyon sokat segítettek, és most gyönyörű a falam, nagyon büszke vagyok magamra! Itt van a gletteléses videó, én ez alapján oldottam meg: https://www.youtube.com/watch?v=2z3wPJcQx_M

Jó munkát!

2014. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!