Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül egy garzon...

Mennyibe kerül egy garzon lakás felújítása?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok mindentől függ.

Írok néhány támpontot:

40 nm, csak járólap csere lenne, pattintós laminált padló letétele padlószőnyeg helyett és minden fal kifestése. Az fő termékek (festék, járólap, laminált padló), kb. 200 ezer forintba kelnek, kiegészítő termékek nélkül.(Alapozó festék, fugázó, ragasztó, ilyesmik, nem értek hozzá, ezeket NEM számoltam bele.) Így mennyibe kerülne a felújítás nagyságrendileg?

Köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 4. 12:33
 1/2 A kérdező kommentje:
javítva: 200 ezer forintba kerülnek...
2015. jún. 4. 12:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden burkolat és a padló csak 200e lett? Az elég kevés, a falicsempét is hozzászámoltad? Csak burkolás és festés esetén ekkora lakásra szerintem olyan 600e+ burkolóanyagra számíthatsz, de ez csak nagyságrendileg, kérj árajánlatot burkolótól és festőtől. Bár szerintem egy festés nem nagy kaland, meg a laminált lerakása sem, ezeket megcsinálhatod magad is.
2015. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!