Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a véleményetek a hőszigetel...

NGábor83 kérdése:

Mi a véleményetek a hőszigetelő festékről?

Figyelt kérdés
Minap találtam ezt az oldalt. thermofestek.hu Kíváncsi lennék, volt-e már valakinek tapasztalata ezzel a megoldással?

2015. jún. 2. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott nagyon sok minden olvashatsz! Az Én véleményem: JÓ!! Szépek a színek, nem fakúl, csak szakember kell hozzá!
2015. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valójában nem hőszigetel, a falfelület szárazabb, melegebb tőle egy kicsit, ezért lesz jobb a hőérzet.
2015. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a fent említett cég egyik alkalmazottjával. Tájékoztatott, hogy a festék kb 7-8 cm hungarocell szigetelésnek felel meg és kb 10%-os energiamegtakarítást eredményez.
2015. jún. 2. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mint festék OK lehet, de túl nagy hőszigetelő képességre ne számíts.

Egy két link: [link]

[link]

2015. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog! Akkor miért a minimum 10 cm vtg-ban írják elő!
2015. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szép és jó az oldal de konkrétumokat nem igazán tartalmaz.Mármint labor eredmények ,hitelesítések... ahol fehéren feketén le van írva és garanciát is vállalnak.

Ha igaz lenne a 6-7 cm hungarocel helyettesítés akkor rég megölték volna az összes szigeteléssel foglalkozó konkurenciát. Festesz(akár sk és kevés szerszámmal) kívül belül és kapsz tíz centi fölötti szigetelést ami az eu átlag felett van és az ára esetleg a dreyvit rendszer töredéke?Hát azért ez elgondolkodtató ....

2015. jún. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!