Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit lehet tenni ha megsüllyedt...

Mit lehet tenni ha megsüllyedt egy ház, hogyan lehet megerősíteni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezt nem házilag kéne megoldani, mert egyértelműen nem értesz hozzá. Statikust kéne keresni.
2015. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Korábban látta statikus, szakember csinálná, de a költségére lennék kiváncsi, hogy kb mennyi, vagy mit lehet tenni?
2015. márc. 28. 18:01
 3/21 anonim ***** válasza:

[link]


Kérj árajánlatot.

2015. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__felujitas__6713370-ha-..


Attol, hogy tobbszor felteszed ugyanazt a kerdest, nem fogsz mas valaszokat kapni. Senki nem fog neked latatlanban arajanlatot adni. Helyszini felmeres kell, a technologia es a koltsegek 100%-ban azon mulnak hogy mit mutat a konkret hely.

2015. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Másodszor tetem fel a kérdést ,de az problémám, hogy még sem pénzem nincs, sem az ok nincs teljesen elhárítva. Ezek a cégek nem drágák? Arra lettem volna kiváncsi,hogy köműves hogyan tudná megoldani olcsón,nincs is normális köművesünk:(
2015. márc. 28. 19:03
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha vkinek nincs pénze és fél hogy tovább reped a háza, akkor az ember persze hogy tájékozódni próbál, egyáltalán tudok-e vmit tenni kevés pénzből, a cégek meg úgyis nagyszabású beavatkozásra tesznek ajánlatot én egyszerű olcsó "alternatív" megoldást keresek kéne egy olcsó köműves és pénz:(
2015. márc. 28. 19:44
 7/21 anonim ***** válasza:
Ilyen nincsen, ugyanis fű alatti megoldást senki nem vállal. Ha bármi történik a házzal, azért ő büntetőjogilag felelős lesz.
2015. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor már értem hogy akikkel beszéltünk köművesek miért terelték el a dolgot...
2015. márc. 28. 19:54
 9/21 anonim ***** válasza:
Az én házamhoz egy hozzáépítés van ami reped pont a gázcső mentén, de senki nem vállalná az aláalapozást szakértői vélemény nélkül. Ha bármi felmerül akkor a föld alól is előszedik az illetőt, nagyon komoly dolog ez. Azért próbáld meg az árajánlatot, a legtöbb esetben az ingyenes.
2015. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mint írták is (a másik kérdéshez) ez minden lesz csak nem olcsó.

Látatlanba senki sem fog mondani "jó" megoldást.

Ha látta statikus(!) akkor Ő mondott valamit. Miért nem hiszed el azt, amit mondott, látta is, meg statikusként (tervezői jogosultsággal rendelkező mérnök) ért is hozzá.

Más az alapmegerősítés építési engedély köteles, mindenképp kell tervet készíttetni, engedélyeztetni. Ez a te érdeked is, mert, ha azt csinálod meg akkor tuti jó lesz és nem feleslegesen dobod ki a nem kevés pénzedet.

A megoldás lehet többféle, ezt majd a statikus eldönti (javasolja), hogy neked melyik megoldás az optimális.

2015. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!