Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Rendelt már valaki a butor-mir...

Rendelt már valaki a butor-mirjan24.hu weboldaról bútort? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 08:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem az nem bizalomgerjesztő, hogy fordítógéppel van fordítva az oldaluk, így sok helyen teljesen értelmetlen a szöveg. Az áraik nem rosszak, de éppen emiatt, hogy még a normális fordításon is spórolnak, igyekeztem utánanézni a neten a cégnek, így találtam meg ezt a gyakoris kérdést. Köszi, hogy leírtátok a tapasztalatokat, inkább máshol veszek bútort, még ha drágább is.
2021. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tomi70 válasza:
Mindenki kerülje őket. Csapnivaló minőség, pocsék szállítás, konstrukciós hibák, hiányos csomagok. A legalja minőség, az is pocsék kivitelezésben.
2023. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én2023.11.03-án kaptam meg egy prémium u-alakú üllő garnitúrát nagyon profi termék és nagyon profi szállítás.A kiszállítás korrektül zajlott le,szimpatikus szállítókkal.Egy negatívum,hogy csak kp-ba lehetett fizetni.
2023. nov. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!