Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felujitunk. Gondolkozunk...

Felujitunk. Gondolkozunk tegyünk-e bidét a WC mellé? Használja azt valaki? Praktikus? Jó valamire? Te szereted?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 21:24
1 2
 11/20 Kicsikecsé válasza:
60%
Létezik bidé funkciós wc ülőke! Ez a legjobb megoldás!
2014. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
#7: Mármint te és a bidéd? :D
2014. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 nagypapa válasza:
76%
Én vettem egy olyan WC-t, amiben benne van a bidé. Nem kell még egy porcelán, és mégis lehet használni. Praktikerben volt.
2014. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nagyon jóóó!

Kényelmes, higiénikus és ha lehetőséged van rá érdemes beszerelni.


Olvastam, hogy volt aki csak egy újabb takaritanivalót lát benne (végülis igaz), de ha valaki a zuhanyt használja nagydolog után, ott nem kell az egész kádat kitakarítania? Vagy elér a zuhany a vécéig? De akkor meg nem vizez össze mindent?

Szóval, ha van hozzá helyed és rávalód, érdemes belevágni! :)

2014. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Seafalcon válasza:
71%
Most fiatal vagy, most lehet, hogy szükségtelennek látod. De ha előre is gondolsz, amikor reumás leszel, meg minden, és idős, akkor áldani fogod!!!
2014. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
Én is úgy gondolkodtam, hogy fölösleges és minek. De aztán beköltöztünk egy olyan házba, ahol volt és azt kell mondanom, hogy remek találmány. Ha van, elkezdi használni is az ember, természetessé válik. A jót könnyű megszokni.
2014. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Még azzal egészíteném ki, ha már felvetődött, hogy a bidé ülőke csak egy kényszermegoldás arra az esetre, ha a bidének nincs hely. Sem az ára, sem a praktikussága nem elég jó.
2014. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
80%

Nálunk van bidé, és nagyon szeretem. Nagyvécé után is meg szoktam mosakodni, szex előtt és szex után is, és menzeszkor is praktikus. Nekem sokkal kényelmesebb, mint minden egyes alkalommal a kádba belemászni.

Persze nem vagyunk egyformák, de én rendszeresen használom, és ha olyan helyen megyek el nagyvécére, ahol nincs bidé, akkor nekem hiányzik (vagy ha tudom, hogy nincs, inkább kibírom hazáig). 29/N

2014. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 horog válasza:
Nagyon jó pl :elfogy a wc papir--semmi gond ha van egy bidéd.
2014. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tegyetek bidét(is) Húsz éve használjuk, nem kell zuhannyal kínlódni.

Hogy mire jó? például a tacsi fürdetésére, a legkisebb gyerek ebben úsztatja a játékait, ha fázik a lábad, ebben beáztatod, a sáros cipőket ebben is le lehet mosni.


alap persze, hogy állandóan fertőtlenítve legyen. És mellette ott a baktériumölős folyékony szappan is.


A vendégeknek törlőpapír, amit lehúzhat a wc-n, esetleg szemetesedény a bidé mellett.Vendégfogkefe, vendégtötölköző, vendégpapírtörölköző..


ez mind alap.

2018. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!