Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jó, vagy inkább rossz megoldás...

Jó, vagy inkább rossz megoldás az, ha a wc, a fürdő, valamint a konyha is ugyanolyan színű és mintázatú csempével van burkolva/díszítve egy lakáson belül?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érvekre vagyok kíváncsi

2014. okt. 6. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
a fürdő és a wc mehet ugyan olyanra, de a konyhát semmi esetre sem csinálnám ugyan azzal. Egyszerűen más a funkciója a kettőnek és a wc-t a konyhával úgymond összekapcsolni nem olyan jó
2014. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem mindenki csinálja úgy, ahogy neki tetszik, ez a legtöbb lakberendezés témára igaz (bár ez annál alapabb szint).

Személy szerint nem vagyok hajlandó fúgákkal foglalkozni, így nekem egyik helyiségben sincs csempe. A szín a konyhabútor miatt más, az anyag a költségek miatt, de pl. a hűtő oldala pont olyan lesz, mint a mosdó és a wc mögötti fal (anyagra, színre), fel sem merült bennem, hogy az ne lenne jó. Most sem teszi. Úgyis 1-2 méterre van tőlük, inkább az jutott eszembe, hogy ez az elhelyezés nem ideális (viszont más lehetőség nem volt), de azzal sincs semmi baj.

A hétvégén láttam egy budapesti lakást, ott a zuhanyzó és a konyha egy helyiségben volt, na az a nem OK az én igényeim szerint...

2014. okt. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Mintás csempével (hacsak nem egy semleges, mindkét helyiségbe illő) talán nem szerencsés,

de egy egyszínű vagy kő mintázatú nagyon jó lehet, egységes képe lesz a lakásnak.


A padlót, járólapot (pláne ha egymás melletti,közeli esetén) ajánlott egyforma lapokkal burkolni (most már én is így csinálnám, nekem elöszoba-konyha egyforma, fürdő másmilyen, de talán szebb lett volna egy egyforma padló).



/Régen, amikor csak fehér csempe volt, ez nem volt probléma :) /

2014. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem más szín / mintázat illik a konyhába.
2014. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látom a különböző megjelenés vonzóbb a többség számára az eltérő funkciójú helyiségekben. (Én lógok ki a sorból) :)
2014. okt. 7. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez inkább attól függ milyen is az a csempe. Vannak tipikus fürdő-budi csempék, meg inkább konyhaiak.. Meg vannak olyanok is, amik mindkét helyre jók.
2014. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!