Mit tennétek ha az ablakotokat ferdén építenék be? Egy centi van kettő ablakomba is. Párkány felmérésnél derült ki.
Vizszintbe van, épp ezaz, hogy azt nézte a beépítő, hogy vizbe legyen, de azt nem, hogy párhuzamba...
A téglával nem párhuzamos ellentétbe a másik öt ablakkal.
Supra ez csak a te világod "szalag"
http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__felujitas__6140660-bek..
A vizszintes az vízszintes,még ha a levegőben is lenne a vizszíntmérő .Teljesen lényegtelen mire is helyezték azt,ha pontosan van beállítva .Az ablakbeállító mester volt gondatlan,mert nem kellő képpen ékelte be az ablaktokot,mielőtt azt rögzítő habbal körbe fújta .De az is lehet hogy még kezdő volt ebben ,és nemtudta a menetét,hogy a hab el is nyomhatja .
Igaz ,1 cm nem nagy dolog,de most egy életen át nézegessek egy ferde ablakot .Hozzák helyre a híbát.Fűrészeljék körbe a habot,és kezdjék előről a munkát .Aki fizet,az parancsol .Nem 2 oszt.munkát kértem .
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!