Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szép ez a konyha, meg ez a...

Szép ez a konyha, meg ez a fürdőszoba?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



tegnap 20:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem. Kifejezetten ronda a színe.
tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem teljesen jó mind a kettő. A konyhabútor színe és a járólap nálunk is pontosan ilyen, egyedül annyi a különbség, hogy nálunk sötétebb munkalap van.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem tetszik, számomra komor és nyomasztó, de ez relatív. Van a környezetemben olyan, aki pont ilyesmire csinálta a fürdőjét és neki tetszik.
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Mekkora a belmagasság?
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 méter.
tegnap 23:39
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
Rettenetesen szar a helyiségek alaprajza. A színek nekem nem jönnek be.
ma 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fürdő még csak-csak, azt kiegészítőkkel fel lehet dobni, de a konyha szerintem borzalmas. Nem értem, miért tetszik az embereknek ez a fát utanzó, de igazából természetellenes, műszínű, láthatóan gagyi bútorminta. A padlóval pláne sok, egy fehér matt rusztikus konyhabútor ezerszer jobban illett volna ide.
ma 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!