Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ezek jó bejárati ájtók?

Ezek jó bejárati ájtók?

Figyelt kérdés

Vettem egy házat amin 2 bejárat van. Az egyik le van cserélve műanyagra, a másik valami fa beltéri ajtó ami nem nagyon zár.

Azt cserélném most le.



[link]


Ez jó lenne? Jól szigetel? Elég a 4 légkamrás ajtó, vagy nézzek 20.000el drágábban 6 légkamrásat? Annyival jobban megérné az, vagy elég ez is?


Ez a 6 légkamrás;

[link]


tegnap 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, az első elég ocsmány. A második egész jó, bár én fehér bejárati ajtót nem vennék.
tegnap 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első nem ocsmány, csak épp nem esztétikus, mivel mellékbejárati ajtó, pl ház mögött, vagy egy melléképületbe, stb, ahol nincs igazán szem előtt. Ha ez a rész nem probléma, akkor simán jó az is, fölösleges csicsás ajtókra költeni.

Nekem ilyesmi ajtóm van kint egy dolgozó szobán ami a verandáról nyílik önállóan kültérben. Nem néz ki szörnyen és a szigetelése is rendben van. Illetve nagyon jól zár.

tegnap 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább az a két gagyi pánt az aggasztó az elsőn. Ott aztán nincs mit állítani később. A második sem valami csúcs, de egy fokkal jobb, gondolom a zárszerkezet is olyan amilyen. Mindennapos használatra valami komolyabbat keresnék.
ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!