Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gipszkartonfal kiszedése nagy...

Gipszkartonfal kiszedése nagy munka?

Figyelt kérdés
Van benne elektromos vezeték is. Szoba és abból nyíló gardrób van elválasztva vele. Nem tudom a fal alatt lehet parketta vagy azt ki szokták hagyni?
tegnap 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagy munka. A vezetékekre figyelni kell, lehetőleg előre lekötni, kihúzni a vezetékeket, hogy üres falat bonts.

Ha utólag tették oda, akkor lehet alatta parketta. Ha előre felfalaztak és utána burkoltak, akkor lehet ki vna ott hagyva a hely. (valszeg az első verzió a valószínű)

tegnap 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha az első variàciò van, akkor is hozzà van valahogy fogatva a parkettàhoz? Tehàt marad utàna lyuk esetleg?
tegnap 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy igen vagy nem. En ugy csinaltam tetoterben egy wc levalasztast, hogy a jarolapot nem bantottam.

Ha nem nagy a tav, akkor nem muszaly lefurni, ha a ket fal tart, esetleg a plafonmba is lehet rogziteni.


Ha parketa, akkor 1-1 luk nm gaz, javithato.

ma 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!