Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy lehetséges levezetni a...

Hogy lehetséges levezetni a frusztrációt , ha odaköltöztök valahova, és évek alatt nincs tatarozás a házon, és a konyha, amiben vagytok olyan , hogy még a tányérokat sem lehet eltenni olyan helyre, ahol védve vannak a portól?

Figyelt kérdés
Nagyjából itt lakom 2 éve a barátommal egy családi házban, ami nagy összegeket igényelne , hogy valahogyan kinézzen . Jelenleg, mindenhol van minden, és nagy műanyag dobozokba pakolok , amit csak tudok . Lassan 2 éve van így. Megegyeztünk , hogy a háztartási gépeket én vásárolom meg ( teljesült is ) , ő meg apránként amit tud. Ebből a tetőszerkezet kicserélésén kívül , semmi sem valósult meg az elmúlt 2 esztendőben. Nagyon idegesít, hogy nem tudok semmit elrakni rendesen , porolódnak , koszolódnak a tárgyak mert a padló sincsen a konyhában kicserélve , de nem is igyekezik azon , hogy ez változzon . A napokban épp emiatt tűnődtem el , hogy vajon más elválna-e vagy elhagyná-e a barátját emiatt ? Állandóan csupa görcs és idegesség vagyok mert úgy érzem , hogy belekerültem egy olyan világba , ami inkább elvesz az energiámból és akár a mókuskerék , csak körbe- körbe tekerek hasztalanul . A partneremben van a hiba, vagy én kérek túl sokat azzal , hogy szeretnék egy normális (nem luxus házban ) élni valakivel akivel együtt építünk és szerzünk meg mindent ehhez?
tegnap 13:43
1 2
 11/12 mindentudó99 ***** válasza:
Akkor két dolog lehet. Keresel egy másik hapsit aki életrevalóbb vagy úgy jársz mint anyám aki végig gürizte az életét egy lusta emberrel aki az én apám.
ma 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 mindentudó99 ***** válasza:
Persze nyilván ha közösen vettétek a házat ez nem olyan egyszerű
ma 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!