Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mitől lejt egy nem tetőtéri...

Mitől lejt egy nem tetőtéri ház plafonja és padlója?

Figyelt kérdés

Nincs egy repedés sem a falon, viszont lejt a plafon és a padló, diszkrét bontás után is látszik hogy javításnyom nincs rajta, nyaralónak venném, és költeni is szeretnék rá, szerintetek érdemes lehet megvenni?Vagy ez szó szerinti süllyedés?

Én már láttam süllyedő házat de az szanaszét volt repedve, ellenben a plafon és a padló egyenes volt, lehet egyenletlenül öntötték az esztrichet?



ma 03:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Az alapja vasbeton egyébként és betonkoszorú van rajta...
ma 03:12
 2/3 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Lehet volt repedés de ekadásra eltüntették. Mekkora az a lejtés hogy szemmel látszik?
ma 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Biztos nem volt, mert kőporos a ház, és azt nem lehet teljesen eltűntetni legalábbis kívűl, belül meg nincs kifestve és úgy is teljesen máshol (fürdőszoba) van egy elenyészően pici repedés, de az a része a ház másik végén van, és ott speciel nem lejt.

Amúgy nem mértem le de 3-4 centis lejtés biztos van...

Van amelyik ablak is lejt, de mellette a másik meg teljesen egyenes, ezért is fura ez nekem, hogy itt nem süllyed hanem lehet csak veszélytelen kontárkodás volt....

A tulaj nem lakott itt ezért neki nem tűnt fel (legalábbis ezt mondja)

ma 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!