Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ács szakember segítségét...

Ács szakember segítségét kérném "nagyjából" 330 nm tető impregnált léc vásárlásával kapcsolatban, mennyi léc szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Csak hozzávetőleges értéket szeretnék, hálásan köszönöm a válaszokat!
szept. 6. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakember de a cserépléc távolsága pl 1/3 méter (33 ez centi cseréptől függ) akkor egy m2 tetőhöz kell 2/3 méter léc azaz Neked kb. 220 méter léc kell, de praktikusan kicsit több 250 mondjuk.


Tetőfedő is tudni fogja a tutit, nem csak ács.

szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De mi lenne a tetőfedő anyag? Mert nem mindegy.
szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Cserepeslemez
szept. 6. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Mire lesz rakva?Nálam a palára rakták, dupla mennyiség kellett.De a tetőfedő nem intézi???

Vagy kiadta neked? Vagy egyedül akarod csinálni youtube alapján???

szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1# vagyok, én cserépre gondoltam, a lemezt nem tudom.
szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-ea válaszoló!

Nem, nem youtube alapján szeretném csinálni.

Az ács irreális számot mondott a léc mennyiségére és árára. Nem értek hozzá, de még laikusként is tudom utánanézve az áraknak hogy ez nem korrekt. A régi, majdhogynem tökéletes állapotú szerkezet lesz újra lecezve és fóliázva, cserép helyett cserepeslemezzel lefedve.

Válaszolva a másik kérdésre, de, intézi az ács.

szept. 6. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Az 1-es valamit elszámolt. 1 m2-re 3,3 m léc kell kb. Vagyis neked 1100 fm + a hulló. Olyan rövid lécet, ami csak 1 közt fog át már nem szabad feltenni, plusz arra is ügyelni kell, hogy az egymás melletti sorokban léctoldások eltérő szarufára essenek. 1200-1300 fm-t rendelnék a helyedben.
szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem számoltm el 33 cm távolsággal úgy ahogy írtam
szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!